Jedziemy z jedzeniem


Szanowni Państwo,

 

Restauracja "Pomian" od 1 lutego wprowadziła promocję "Jedziemy z jedzeniem". Proponujemy państwu wszystkie nasze dania z karty, kanapki i sałatki w promocyjnych cenach z 10% rabatem.

Dostarczamy kanapki i sałatki do biur, oraz firm, w godzinach 11-16. Zamówienia prosimy składać telefonicznie, bądź pocztą elektroniczną. Większe zamówienia prosimy składać dzień wcześniej . Możliwe są również również dostawy codzienne o stałych porach po wcześniejszym uzgodnieniu.

Bezpłatna dostawa obowiązuje wyłącznie w obrębie okolic Ożarowa Mazowieckiego.

Do pozostałych dzielnic do ceny zamówienia należy doliczyć 10 zł. Minimalny koszt zamówienia - 40 zł.

 

 Niepowtarzalny smak naszych potraw może zawitać również w Państwa domu. Ogromny wybór z szerokiej gamy smaków dostępnych w naszym menu sprawi, że każdy posiłek stanie się nowym doświadczeniem. Jedzenie na dowóz jest starannie zapakowane, a otrzymana potrawa aromatyczna i estetycznie podana.

 

 

 

Żadna udana impreza,raut czy towarzyskie spotkanie nie może odbyć się bez stołu pysznych przekąsek.

A zapewne nie raz zdarzyła się Państwu niespodziewana i niezapowiadana wizyta przyjaciół czy odwiedziny rodziny i zawsze w takiej sytuacji zastanawiacie się czy uraczyć swoich gości.Koniec z tym ! Bo świetnie trafiliście.

Na Państwa życzenie przygotujemy i dowieziemy wybrane przez Was specjały

 

Nasze potrawy przygotowujemy tylko z wysokiej jakości produktów i świeżych naturalnych składników,

preferując lokalnych dostawców.  Standartowo przygotowujemy potrawy kuchni polskiej i regionalnej

ale porafimy zaskoczyć smakami kuchni świata

Chcielibyście Państwo zaskoczyć swoich gości zarówno wyglądem jak i smakiem potraw ?, cieszyć się organizowanym w domu przyjęciem zamiast zastanawiać się czy Wasza dwudniowa praca w kuchni przyniesie oczekiwany rezultat, możecie śmiało powierzyć to zadanie nam.Dania przygotowane z najwyższej jakości surowców to kwintesencja smaku i elegancji. Dzięki naszej usłudze Państwa dom zamieni się w wykwintną restaurację pełną doskonałych potraw a Wy będziecie mogli spędzić niezapomniane chwile w gronie najbliższych.
Oferujemy Państwu catering w zakresie przygotowania dań ciepłych, przystawek, sałatek i stołów tematycznych. Catering możecie Państwo zamówić nawet na niewielką liczbę osób.

 

Posiłki regeneracyjne - profilaktyczne.Kompleksowo i całorocznie przygotowujemy i dostarczamy posiłki profilaktyczne i regeneracyjne, spełniające normy przewidziane w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 28.05.1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów.

 


Zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie dostawy posiłkow profilaktycznych dla pracowników. Jako jedna z niewielu firm w okolicy zapewniamy zarówno posiłki rano, w południe oraz wieczorem. Przy stałej współpracy oferujemy dogodne dla Państwa formy płatności.Prowadzimy żywienie zgodnie z normami Instytutu Żywienia i Żywności.Wszelkie opakowania i pojemniki posiadają stosowne atesty.